Українські пивні етикетки

    Загальна кількість етикеток: 4593Последнее обновление 01.11.2012
Області
© 2000-13 lsnake
]]>Powered by Weatimages]]>
Новини
..................................................................................

Отримувати новини на e-mail

01.11.2012

14 етикеток від Юрія з Запоріжжя. Чернігівський пивкомбинат "Десна" - Ризьке, Чернігівське, Жигулівське, Ячмінний колос. Ніжинський пивзавод - Жигулівське, Ніжинське традиційне, Золота корона, Pimpinella, Чеське пиво. "Рогань" - Слобожанське. "Нова Баварія" - Дюжина. "Славутич" - Хортицьке, Жигулівське, Арсенал міцне.

30.06.2012

Додано 8 етикеток на актуальну нині футбольну тему. Сармат - Збери колекцію чемпионів: Голандія від Віктора Ковача, Данія, Німеччина, Греція, Франція, Іспанія. Калуський бровар - Калуське eksportowe до Кракова на футбол, Калуське eksportowe до Львова на футбол.

11.06.2012

Додано 16 етикеток. Оболонь - Жигулівське, Ячмінний колос, Безалкогольне, Hike Urban. "Славутич" - Подвійний хміль. Перша приватна броварня - Старе місто, Авторське. "Хмельпиво" - Проскуровське Кайф. Бердичівський пивзавод - Старий Бердичів, Вечірній бульвар. САН ІнБев - Чернігівське міцне, Чернігівське біле, Чернігівське безалкогольне, Чернігівське Максимум, Чернігівське Біла ніч, Рогань Два хмеля.

30.03.2012

Додано 9 етикеток. Радомишльський пивзавод - Аль Капоне чорне. "Полтавпиво" - Жигулівське. "Славутич" - Арсенал міцне. Перша приватна броварня - Пшеничне. "Хмельпиво" - Жигулівське, Хмельницьке світле. Пивзавод на Подолі - Жигулівське. САН ІнБев - Чернігівське світле, Паб Лагер.

26.02.2012

Додано 9 етикеток. Рівенський пивзавод "Рівень" - Преміум. "Полтавпиво" - Ячмінний колос, Диканські вечори. Пиво-безалкогольний комбінат "Крим" - Капітанське. "Оболонь" - Hike Valentine's. "Опiлля" - Корифей. Пивзавод на Подолі - Гостинний двір, Парове темне, Парове світле.

12.02.2012

Додано 11 етикеток. Буський пивзавод - Жигулівське, Жигулівське, Жигулівське, Ячмінний колос, Слов'янське, Слов'янське, Московське, Senator gold. Пивзавод "Богдан" - Богдан, Буржуй, Буржуй.

11.02.2012

Додано 9 етикеток. "Уманьпиво" - Жигулівське. "Полтавпиво" - Ризьке, Антон Грубі бочкове. Славутський пивзавод - Княгиня Сангушко. Луцький пивзавод - Zeman пшеничне. "Оболонь" - Світле, Преміум, Оксамитове, Пшеничне.

04.02.2012

Новорічні свята закінчилися, пора зайнятися справою. Сьогодні додаємо 16 етикеток. Знову починаємо з новорічної етикетки від "Уманьпиво" - Жигулівське. Випуск продовжують 4 етикетки від "Рогані" : Безалкогольне, Чернігівське безалкогольне, ще Чернігівське безалкогольне й Чернігівське Максимум. Микулинецький бровар сьогодні представляє Kaltenberg spezial. Від Оболоні - Живе й Ексклюзив. Від Лисичанського пивзавода - Чумацьке, Жигулівське й Московське. Далі в нас Південна Баварія темне з Мелітополя, Жигулівське з Полтави й Чернігівське Gold. А завершують наш випуск новин 2 етикетки від Луцького пивзаводу - Zeman темне та Zeman традиційне.

25.12.2011

Незабаром Новий рік. І етикетки сьогодні новорічні. Для початку - нова новорічна етикетка від "Уманьпиво" Жигулівське. І ще кілька старих новорічних пивних етикеток з колекції dima-beer: Богдан и 999 з Черкас, Медове з Куп'янська, Кіровоградське святкове з Кіровограда, Крим світле з Сімферополя, Жигулівське з Києва, Фастівське світле з Фастова, Капітан з Одеси, три варіанта Охтирського світлого - 1, 2, 3 та Запорізьке новорічне.

20.11.2011

Додано 14 етикеток: Cervena Selka та Жигулі барне з Радомишля, Льодяне, Tuborg X Fresh й Балтика безалкогольне від Славутича, ще один варіант Жигулівського від Подолу, Безалкогольне від ППБ, Живе й Білий лев зі Львова, Бочкове з Полтави, Жигулівське з Рівного, Преміум, Beck's, Staropramen з Чернігова.

19.11.2011

З пилу, з жару! Согодні куплено і випито! Старий новий сорт від Оболоні- Ячмінний колос і нова етикетка - Оболонь міцне. Привіт з Криму: Світле, Міцне, Десятка, Дванадцятка, Світле непастеризоване. І ще декілька етикеток: Жигулівське з Донецька, Жигулівське з Полтави, Павлівське від Олександра Циголко та дві старих Оболонських етикетки - Столичне й Столичне пастеризоване.

22.10.2011

Сьогодні повертаємося до сучасних етикеток: Жигулівське з Умані, Проскурівське з Хмельницького, Запорізька Січ з Лисичанська, Жигулівське з Тернополя, Жатецький гусь від Славутича, Парове темне від пивзаводу на Подолі, Zeman Premium Lager з Луцька. Ще дві етикетки з Житомира: Жигулівське та Житомирське світле, дві з Радомишля: OeTTINGER Pils та OeTTINGER Weiss і десяток від Оболоні: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

18.10.2011

Додано 13 этикеток до розділу ВАТ "Львівська пивоварня": Львівське, Львівське, Галицьке, Жигулівське, Жигулівське, Ячмінний колос, Українське ювілейне, Львівське ювілейне, Золотий колос, Золотий колос, Ячмінний колос, Московське, Високий замок.

11.09.2011

Декілька старих етикеток. Жигулівське, жигулівське, ризьке, ризьке, жигулівське спеціальне з Львівської області. Жигулівське, жигулівське, українське, московське з Донецька.

10.09.2011

Чорне від Дениса Мюленберга. Жигулівське, Ювілейне, Аль Капоне, Запорізьке 1921 класичне від Євгена Балицького. Від себе: Опілля Корифей, княже, фірмове, Запорізьке 1921 лагер, Сармат світле, Калуське eksportowe до Риги.

01.07.2011

Сьогодні зробимо невеликий екскурс в історію. У цьому нам допоможуть 11 старих етикеток: Дніпропетровськ - Російське, Луганськ - Ячмінний колос, Донецьке, Рівне - Жигулівське спеціальне, Козацьке, Тернопіль - Тернопільське, Жигулівське, Ювілейне, Жигулівське спеціальне, Ячмінний колос, Київське.

15.05.2011

Цієї весни вітчизняні виробники пива в масовому порядку змінюють дизайн етикеток. Про ППБ вже згадувалося 18 квітня. Сьогодні - ще 3 етикетки: Безалкогольне, Платинум та Галицька корона.

Продовжимо Чернигівським - світле та Паб Лагер. Славутич змінюється кардинально - світле, а Оболонь не так серйозно - світле.

Порадував новим пивом завод на Подолі - Парове. Лисичанський пивзавод випустив пастеризоване, як вказано на контретикетці, і при цьому дивним чином живе, про що свідчить напис на етикетці, пиво Січ лагер. Така ось загадка.

Тривають акції. Сармат пропонує порівняти якість - світле, безалкогольне, а Львів, як і раніше кличе у подорож крізь 100-річчя - 1715.

Ну і на закінчення - неакційне Львівське світле і нове пиво з Житомира Житомирське оксамитове.

07.05.2011

Сьогодні внесок у загальну справу вносить наш колега Yugen Balitskiy, який надіслав декілька етикеток. Почнемо зі спільного лугансько-полтавського продукту Кам'яний брод. Пиво вариться в Полтаві для Луганського пивзаводу. Подробиці цієї співпраці є на форумі forum.beermir.com. Додам ще такий варіант.

Павлівський пивзавод не відстає від моди і також випускає живе пиво.

На закінчення - два ювілейних видання: Високий замок зі Львова та жигулівське з Житомира.

18.04.2011

За минулий період накопичилась деяка кількість етикеток. Змінились етикетки у Першої приватної броварні. Ще одна етикетка з Луцька - жигулівське, три етикетки з Хмельницького: Проскурівське Кайф, Проскурівське преміум, Хмельницьке світле. В Тернополі вже не модно поросто писати "непастеризоване", "без консервантів" і навіть "живе". Креативний варіант - "без мальтозної патоки". Можемо це побачити на новій етикетці пива Корифей.

Після Львова и Москви Калуський бровар рушив до Кракова. Пивзавод на Подолі гарантує відсутність ГМО в своєму жигулівському. Лисичанський пивзавод освоїв черговий сорт Першого Запорізького пивзаводу - медове.

Львівська пивооварня запрошує до подорожі крізь 100-річчя, попутно оновлюючи логотип, наприклад на живому пиві.

Ну і пара етикеток з Полтави: живе жигулівське і Ай-Нікола.

28.12.2010

Пиво Zeman Луцького пивзаводу вперше скуштував позамнулим літом. Пиво зразу сподобалось і ми регулярно відвідували кіоск на Почтовій пдощі у Києві, де це пиво розливали. По Києву було декілька таких кіосків, але тривало це щастя недовго. Хоча на вул. Салютній і зараз можна купити пиво Zeman як розливне, так і в пляшках. Сьогодні представляємо 4 етикетки: Zeman Helles, Zeman Premium Lager, Zeman Dunkel и Zeman Doppelbock.

Микулинецьке пиво в минулі роки до Києва попадало тільки День пива на ВДНГ і незмінно нас радувало. Зараз воно давно обжилося в Києві, але все ще продовжує нас радувати, на приклад, черговою новорічною етикеткою. Раніше багато украинських пивзаводів до Нового року випускали святкові етикетки. Зараз цим мало хто може похизуватися.

Калуське пиво я знайшов 4 вересня цьго року на Подолі. Сьогодні представляю останні придбання: Калушське eksportowe до Львова та Калуське eksportowe до Московії.

19.12.2010
Додано 9 етикеток: Бердичівське лагер із значком БЕЗ ГМО, Калуське світле і два варіанти темного - перший та другий, черговий варівнт жигулівського від Подільського пивзаводу, Диканські вечори з Полтави, Микулинецьке новорічне цього року, Проскурівське з Хмельницького та Князь Сангушко знову ж БЕЗ ГМО.
18.12.2010
Тепер у нас є канал новин. Ви маєте змогу оперативно слідкувати за оновленнями на сайті.
28.11.2010
Чернігівське Паб Лагер і новинки з Мелітополя: Віденське, Мюнхенське и Південна Баварія.
06.11.2010
Додано 9 етикеток.
05.08.2010
Калуське eksportowe від Orest Krytsoon і ще 6 етикеток.
18.07.2010
Франківське від Orest Krytsoon і 4 етикетки Бердичівського пивзаводу.
27.06.2010
Додано 9 етикеток.
24.04.2010
Додано 10 етикеток.
08.01.2010
Додано етикетки до розділу Бердичівський пивзавод.
31.01.2010
ЗАТ "Полтавпиво": Ячмінний колос, Полтавське міцне.
23.06.2009
Додано етикетки до розділу Луганський пивзавод.
22.06.2009
Додано етикетки до розділу Краматорський пивзавод.
14.06.2009
Додано етикетки до розділу Ялтинський пиво-безалкогольний завод.
12.05.2009
Додано етикетки до розділу ВАТ "Львівська пивоварня". Дякуємо Віктору Кафанову.
аудиокниги скачать бесплатно без регистрации без смс
]]>
RSS
Наша кнопка

]]>
хобби
пивные
этикетки
увлечения
коллекционирование